З Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, викладачі, працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, ветерани, прихильники активного і здорового способу життя, спортивні уболівальники громади!
Щиро вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту!


Це свято всіх прихильників здорового способу життя. Спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед! Це свято сильних і бадьорих духом людей.
Саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Фізичне виховання – це здоров’я нації.
Наша громада також має спортивні традиції. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту у нашій громаді, а головне – це добрий приклад для спортсменів початківців.
Висловлюємо щиру подяку вчителям, тренерам, ветеранам за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді.
Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, успіхів та блискучих перемог. Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту і справі популяризації та розвитку фізичної культури.


З повагою,
сільський голова Р.Я. Сидор

Поширити