Бути свідомими!

ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ ! 

Останнім часом почастішали звернення громадських організацій щодо незаконного використання російськомовного культурного продукту у закладах ресторанного господарства, клубах, на підприємствах, в установах та організаціях.

Така ситуація сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та створює загрози національним інтересам та національній безпеці України.

З метою недопущення ескалації напруги в суспільстві, прийняте рішення  Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року №687 та доручення голови облдержадміністрації від 19.06.2018 №38/0/6-18  щодо встановлення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Просимо Вас БУТИ СВІДОМИМИ задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави – агресора. Особливе прохання до керівників закладів громадського харчування, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, які знаходяться на території району обмежити публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.

 

 

 

 

Поширити