Пам’яті Героїв Крут

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
Цей бій став символом жертовності і подвигу в ім’я свободи і держави. Ми пам’ятаємо подвиг юнаків, які назавжди стали для українців зразком самовідданого служіння Вітчизні.
Цього тижня у закладах освіти та культури Розвадівської сільської ради вшановують пам’ять юних героїв.

На загальношкільній лінійці в Розвадівському ЗЗСО, яку підготували учні 7-а разом із педагогом – організатором Малик О.Б., школярі пригадали події того дня, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у тому нерівному бою. У кожному класі пройшли години спілкування, а у шкільній бібліотеці учні могли ознайомитись із літературою та переліком відеоматеріалів, присвяченій цій темі.


У цей день в Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів класні керівники провели виховні години, круглі столи, усні журнали, а старшокласники переглянули фільм «Крути 1918». Учні 10 класу провели інформаційну хвилину «Пам’яті героїв Крут».
Подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю у боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії і нашій пам’яті, як символ національної честі.
«Понад усе вони любили свій коханий край», – писав Павло Тичина.
Нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як потрібно любити свою Батьківщину.
Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готові,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як герої.

Поширити