Акція «Громада для своїх» від «Львівської освітньої фундації»

Розвадівська сільська рада Миколаївського району Львівської області доєдналася до акції «Громада для своїх» від «Львівської освітньої фундації»
Розвадівська ОТГ долучилась до проекту «Громада підтримує своїх» та проекту «Мобільна бригада» від БО «Львівська освітня фундація». Мета яких:
– підтримати сім’ї у складних життєвих обставинах (СЖО), які є у найбільшій потребі, через видачу продуктових/медичних наборів та психологічні консультації;
– активізувати громаду для підтримки сімей у СЖО через акцію «Підвішані продукти» у магазинах громади;
– надати супервізійний супровід фахівцям із соціальної роботи, які продовжують здійснювати супровід сімей.
У зв’язку із цим 09 квітня 2020 року чотирьом сім’ям у складних життєвих обставинах Розвадівської ОТГ було надано підтримку у вигляді продуктових наборів (продукти тривалого зберігання, медикаменти) – це проект «Мобільна бригада» від БО «Львівська освітня фундація» та благодійний кошик (засоби захисту та брощури (для батьків сімей), які містять інформацію про те, як зберегти фізичне та психологічне здоров’я під час епідемії, ідеї для дозвілля із дітьми та контакти важливих служб) – це проект «Громада підтримує своїх» » від БО «Львівська освітня фундація».
Проекти спрямовані не просто надати матеріальну підтримку сім’ям, але в першу чергу активізувати громаду до допомоги своїм співмешканцям. Тому Розвадівська сільська рада вирішила започаткувати акцію «Підвішані продукти» для тих, хто у потребі. Її суть у тому, щоб через афіші (розміщені у місцевих магазинах), повідомлення у групах громади у Фейсбуці, стимулювати пересічного покупця купити для прикладу, пачку гречки для себе і ше одну «підвісити» для сім’ї/особи у потребі.
Отож, шановні співмешканці Розвадівської об’єднаної територіальної громади, не будьмо байдужі до наших ближніх, які перебувають у потребі, скрутному становищі. Адже громада об’єдналася для того, аби створювати благополуччя для себе та людей, сімей, осіб, які у ній проживають.

Поширити