ЛОДА оприлюднила рейтинг найкращих ОТГ Львівщини

Львівська ОДА оприлюднила рейтинг об’єднаних територіальних громад області, який уклали на підставі аналізу окремих показників фінансової діяльності ОТГ за п’ять місяців 2020 року. Згідно з ним, найкращі результати має Славська громада – на її території збирають найбільше податків, а також найбільше витрачають бюджетних грошей в перерахунку на одного мешканця. Натомість найгірші показники – у Воле-Баранецької ОТГ, що розташована у Самбірському районі.

Як повідомив департамент фінансів ЛОДА, упродовж січня-травня 2020 року надходження до загального фонду бюджетів всіх ОТГ області становили 535 млн грн. Середній дохід на одного мешканця за цей час був трохи більший від 1535 грн.

«Цей показник характеризує фінансову спроможність ОТГ, а саме забезпеченість громади коштом її ж акумульованого ресурсу», – йдеться в повідомленні департаменту. При цьому, 24 об’єднані громади області з 40-ка наразі мають забезпеченість власними доходами на одного мешканця нижче від середнього показника усіх ОТГ області.

ЛОДА оприлюднила рейтинг найкращих ОТГ Львівщини
https://zaxid.net/news/

Розвадівська ОТГ займає 17-е місце!

Поширити