Захід «Торгівля людьми. Будь уважним та обережним!»

У Розвадівській сільській раді, із сім’ями у складних життєвих обставинах проведено захід  «Торгівля людьми.  Будь уважним та обережним!» до Дня боротьби із торгівлею людьми. Із батьками  обговорено  реальні факти та стереотипи відносно поведінки людей, які збираються за кордон. Із дітьми молодшого віку та середнього шкільного віку розглянули основні правила поведінки із незнайомцями на вулиці. Під час бесіди, поміркували, як запобігти розповсюдженню найгірших форм дитячої праці. Разом дійшли висновку про те що:

  • не подавати милостиню дітям на вулиці, це сприяє утриманню дитини на вулиці, адже у маленького жебрака є «хазяїн», який забирає гроші;
  • не можна користуватись дитячою працею;
  • потрібно інформувати місцеві органи про дітей шкільного віку, які не ходять до школ через залучення їх до праці;
  • не купувати товари у підприємців, де діти працюють вантажниками;
  • не залишайтесь осторонь дитячої проституції чи сексуальних домагань, якщо про такі знаєте.

              Терміново повідомляйте в правоохоронні органи!

                       Памятайте, працюючі діти – це також діти !

    Вищезгадані сім’ї отримали невеличку підтримку у вигляді продуктових наборів, які так необхідні сім’ям, які у складних життєвих обставинах на період карантину через поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19. Продуктові набори, які сім’ї отримали, накопичились із акції   «Підвішані продукти».

     Нагадуємо, що Розвадівська ОТГ  долучилась до проекту «Громада підтримує своїх» та проекту «Мобільна бригада» від БО «Львівська освітня фундація». Мета  яких:

  • підтримати сім’ї у складних життєвих обставинах, які є у найбільшій потребі, через видачу продуктових/медичних наборів та психологічні консультації;
  • активізувати громаду для підтримки сімей у складних життєвих обставинах через акцію «Підвішані продукти» у магазинах громади.

     Проекти спрямовані не просто надати матеріальну підтримку сім’ям, але в першу чергу активізувати громаду до допомоги своїм співмешканцям.

Поширити