З Днем Незалежності України!

Шановні жителі сіл Розвадівської об’єднаної територіальної громади! Прийміть щирі вітання з Днем Державного прапора України та Днем Незалежності України. У складний час затяжної війни на Сході країни та світового розгулу короновірусу нехай наші серця наповняться взаєморозумінням, згодою і любов’ю. Із патріотичним почуттям та відповідальність за долю майбутніх поколінь плекаймо свою Батьківщину. Нехай в цьому нам допомогає Бог. Здоров’я всім, добробуту, віри, натхнення!

З пошаною – голова Розвадівської сільської ради Роман Сидор.

В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Цей день передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

День незалежності –  день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Тож нехай це свято буде могутнім стимулом для натхненої, щоденної праці заради злагоди нашого народу, реалізації його потенціалу, а ваші добрі справи примножать славу рідного краю!


Поширити