Міжнародний форум «Together for child»

08 жовтня 2020 року спеціалісти І категорії Розвадівської сільської ради відвідали Міжнародний форум ділового спілкування та партнерства  «Together for child», який відбувся у м. Львові. Учасники форуму обговорювали важливу тему, яка стосується освіти  та соціального супроводу дітей з особливими потребами.

Доповідачі форуму наголошували на  розвитку дитини (емоційному, інтелектуальному, фізичному), який буде повноцінний у сім’ї або наближеній до сім’ї форми виховання, оскільки тут (у сім’ї ) дитина буде зростати у безпеці, здоров’ї та благополуччі.

Доповідачі, учасники форуму вели діалог із партнерами з Чехії та Швейцарії щодо освіти та соціального супроводу дітей з особливими потребами. Обговорювали яким чином відбувається захист прав на освіту та соціалізація дітей з особливими потребами, нюанси освітнього процесу таких діток, залучення до проєктів, створення різноманітних просторів із врахуванням особливостей дітей. Учасники форуму обмінювались досвідом щодо законодавства у сфері захисту дітей з особливими потребами та організації навчального процесу. Активно обговорювалась тема розвитку соціальних послуг у громадах для сімей із дітьми із особливими потребами.

Поширити