З Днем пам’яті та примирення!

Прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Днем  пам’яті та примирення!

Поспіль роками ми зустрічаємо мирну весну, і це велике свято для українського народу, в якому переплелись біль втрат і радість перемоги. Але скільки б не минуло часу, День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях, і у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. До нині нас вражають стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги. Перемоги, за яку було заплачено дуже велику ціну –  понад сім мільйонів своїх синів і дочок втратила Україна. Для нас – це історія нашої країни, для них – сторінка життя, яка завжди болітиме, ятритиме душу, не даватиме спокою.

Тож зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників бойових дій, родини, які сьогодні втратили найдорожче – синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України. Честь і слава Вам, захисники Вітчизни! Мирного неба, здоров’я , добробуту і процвітання нашій Україні!

Бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Хай Бог оберігає Україну та кожну українську родину від будь-якого лиха.

Слава ветеранам Другої світової війни! Слава захисникам  Вітчизни! Слава Україні!

З повагою, сільський голова
Роман Сидор

Поширити