Відзначення міжнародного Дня захисту дітей

    Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке живе та зростає в сьогоденні. Відзначення Дня захисту дітей – це не тільки свято для самих діток, а  є святом, яке покликане привернути увагу громадськості до проблем та труднощів дітей, з якими вони стикаються. День захисту дітей – це  про необхідність захищати  права дітей., щоб діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

    У Розвадівській сільській раді відбувся захід присвячений Дню захисту дітей «Найкращий захист для дітей – це бути у безпеці». Спеціаліст І категорії Розвадівської сільської ради Гаврилів Л.М. та старости старостинських округів Розвадівської сільської ради: Гринів І.М., Гузар Л.Я., Мельниченко М.Б., Струк О.М., Качмар О.В., – провели бесіди із сім’ями у складних життєвих обставинах (СЖО) та сім’ями, де діти перебувають під опікою, про особливості захисту дітей у сучасному суспільстві та створенні сприятливих умов для зростання та розвитку дітей у громаді. Із кожним старостою обговорено коло проблемних питань у  сім’ях, які перебувають у СЖО  та сім’ях, де діти, позбавлені батьківського піклування. Cпільно накреслили шляхи вирішення складних проблем у цих сім’ях.

    Із дітьми проведено бесіду з елементами тренінгу «Захист очима дітей – це бути у безпеці», під час якої, із дітьми з’ясували, що таке захист, в чому він полягає, з якою метою привернено стільки уваги до дітей та проблем захисту дітей. Разом ми дійшли висновку, що основний захист для наших діточок – це почуватись у безпеці. Головним захисником кожної дитини виступають батьки або особи, які їх заміняють (опікуни). Якщо у громаді наявна співпраця та порозуміння між батьками та представниками місцевого самоврядування, освітою, медициною, ювенальною превенцією місцевого відділу поліції, які захищають інтереси та права дітей, то тоді можна говорити про безпеку наших дітей.     Захищати дітей від небезпеки чи агресії можна різними способами. Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, пригортати до серця рідних і приділяти любов чужим, позбавленим родинного тепла – це основна мета відзначення міжнародного Дня захисту дітей.

Поширити