Візит Розвадівської громади до Гміни Богухвали в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”

Триває реалізація проєкту  «Співпраця польсько-української спільноти з метою популяризації, розвитку та збереження культури та історії, що здійснюється за допомогою фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

З 10.12.2021 по 12.12.2021р. у Гміні Богухвала (Польща) перебувала делегація у складі 30 учасників Розвадівської громади та Голови Розвадівської сільської ради Романа Сидора на чолі з бурмістром Гміни Богухвали В’єславом Канколь, що дало можливість познайомитися, обмінятися досвідом, пов‘язаним з традиціями, історією та культурою.

В ході реалізації було проведено різномінітні семінари, тематичні майстер-класи:
– керамічні та кулінарні майстерні
– різдвяні прикраси
– обласний та національний танцювальний клас – народний танець
– майстер-класи співу, ознайомлення з традиційними ритуалами
– традиційний регіональний вечір,
що дало учасникам Розвадівської громади можливість дізнатися про культуру та традиції жителів Гміни Богухвали.

Підсумкова конференція стала заключною частиною кожного заходу. Учасники семінарів представили свої роботи та мали можливість поділитися знаннями, отриманими під час семінарів з іншими учасниками.

На завершення, Голова Розвадівської сільської ради Роман Сидор, виступив зі словами подяки за організацію конференції, семінарів, майстер-класів та теплий прийом на чолі з Бурмістром Богухвали В‘єславом Канколь та всіма представниками заходів. Організатором зустрічі був Головний бенефіціар – Гміна Богухвала.

Поширити