04 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Розвадівської сільської ради під керівництвом сільського голови Романа Сидора.

В ході засідання виконавчого комітету розглянуто і прийнято 20 рішень. Зокрема затверджено звіт про виконання фінплану КНП ЦПМСД Розвадівської сільської ради за І півріччя 2022 року, внесено зміни до Програми Фінансова підтримка КНП ЦПМСД на 2022 рік, затверджено Програму «Матеріальної підтримки добровольчого формування сил спротиву Розвадівської сільської ради на 2022-2023 роки», внесено зміни до показників сільського бюджету на 2022 рік.

Крім цього, виконком прийняв рішення щодо видалення та обрізання зелених насаджень; затвердив висновок опікунської ради з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами про доцільність призначення опікуна; присвоєння почесного звання «Мати-героїня» та ін.

Також комплекс питань, які розглянуто на засіданні, стосувався справ дітей, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Поширити