Сьогодні, 06 серпня, відбувся благодійний велопробіг «Сила в єдності».

Цьогоріч захід мав благородну мету – збір коштів для наших захисників. Учасники спільного велопробігу мали з собою патріотичну символіку, що символізувало єдність у ці нелегкі часи.

Від нашої громади у заході взяли участь відважних! 22 велосипедистів, найменшій учасниці 11 років. Фінішною точкою для усіх учасників була дивовижна пам’ятка природи Камінь Дирявець, що розташована на території РЛП «Стільське Горбогір’я» у с. Дуброва. Там нас чекала цікава та пізнавальна розповідь про унікальні пам’ятки давньої української історії та культури, що немає аналогів на європейському континенті.

Щира подяка ініціатору велопробігу РЛП “Стільське Горбогір’я” за проведену величезну організаторську роботу, Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області за теплий та ситний прийом, усім співорганізаторам, Народний Дім с.Верин та Роману Цару за цікавий перфоманс біля тисячолітнього дуба у с.Верин, Orest Kachmar та Іванні Попик за солодкий фруктовий столик у с. Крупське, за медичний супровід Центр первинної медико-санітарної допомоги Розвадівської ОТГ та Миколаївському відділенню поліції за безпеку на маршруті!

Дякую усім, хто взяв участь у велопробізі та усім тим, хто долучився до збору коштів.

Звітую щодо зібраних благодійних коштів:

У скриньці було пожертвувань на суму 4970 грн.

💙💛За підсумками проведеного велопробігу🚲 на підтримку ЗСУ гуртом ми зібрали 7068 грн.

🚩Усі гроші передані п.Людмилі Шимко (ГО «Час Єднатись») для потреб захисників.

💓Величезна подяка всім, хто приймав участь у зборі коштів!

Хай Господь береже Вас і Ваші родини.

Слава Богу! Слава Україні!🇺🇦

Поширити