Випускники шкіл Розвадівської громади чудово впоралися із завданнями і вже вступили в омріяні заклади вищої освіти.

Воєнний стан не дозволив цьогоріч провести ЗНО у звичному форматі, замість нього випускники складали національний мультипредметний тест, куди ввійшли українська мова, математика та історія України.

Випускники шкіл Розвадівської громади чудово впоралися із завданнями і вже вступили в омріяні заклади вищої освіти. Десятеро з них отримали максимальні 200 балів, а четверо – продемонстрували найкращий результат з двох предметів.

Київецький ЗЗСО: Дуткевич Максим – 200 балів з української мови, 200 балів з історії; Стручинська Христина – 200 балів з української мови; Смерега Христина – 200 балів з математики.

Розвадівський ЗЗСО: Кухар Ірина – 200 балів з математики, 200 балів з історії; Ричак Вадим – 200 балів з математики, 200 балів з історії; Тимошин Юлія – 200 балів з української мови.

Черницький ЗЗСО : Бардак Зоряна – 200 балів з української мови, 200 балів з математики; Грабовська Іванна – 200 балів з історії; Волківська Яна – 200 балів з української мови; Грещук Владислав – 200 балів з української мови.

Пишаємося нашими дітьми, бажаємо успішного подальшого навчання, мирного неба, високого лету. Слава рідній Україні!

Поширити