Інформаційна кампанія Управління Держпраці «Виходь на світло!» – це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.

В рамках кампанії «Виходь на світло» головним державним інспектором праці ГУ Держпраці у Львівській області Галиною Нагірняк за участю начальника відділу обслуговування громадян №17-сервісного центру м.Миколаїв Надії Максимович проведено семінар із роботодавцями Розвадівської громади.

Під час спілкування фахівцем Управління було зазначено, що з 1 липня 2022р. Держпраці та її територіальні органи розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!», що спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, сплата податків важлива як ніколи, задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Офіційне працевлаштування гарантує найманому працівнику гідні умови праці, захист трудових прав та соціальних гарантій передбачених чинним законодавством.

Виконання працівником трудової функції (роботи) без належного оформлення трудових відносин із роботодавцем є нелегальною працею, що являється грубим порушенням законодавства про працю, яке тягне за собою фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Фахівець порадила отримувати актуальну інформацію щодо трудових відносин під час воєнного стану на офіційному сайті Держпраці https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.

Поширити