Три роки Розвадівській ОТГ

27.05.2020 admin 0

Вітаю депутатів, старост, членів виконкому, усіх працівників комунальних підприємств громади і сільської ради! Дякую усім за гарну роботу! Сільський голова Роман Ярославович Сидор.

Вітаємо Розвадівську об’єднану територіальну громаду та всю Україну з ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

21.05.2020 admin 0

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української [ … ]

Дезінфекція вулиць села

20.05.2020 admin 0

З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції здійснюється дезінфекція найбільш людних вулиць у с. Розвадів. Зокрема, з цією метою використовуються пожежні автомобілі, обладнані спеціальними розпилюючими пристроями.

Облаштування тротуару в с. Розвадів

12.05.2020 admin 0

На вулиці Богдана Хмельницького  у с. Розвадів завершено облаштування тротуару. Наразі виконавцями робіт проведено облаштування основи, установлено поребрик, завершено укладання бруківки.

З ДНЕМ МАТЕРІ!

09.05.2020 admin 0

Дорогі мами! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Матері! У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, щирої турботи [ … ]