Використання чат-боту «InfoTAX» Державної податкової служби.

Використання «InfoTAX» дає можливість зареєстрованим користувачам отримувати актуальну інформацію про себе.


У вкладці меню «Особовий рахунок» можна переглянути дані стану розрахунків з бюджетом по платежам, інформацію про борг за узгодженими податковими зобов’язаннями, про залишок несплаченої пені, переплату та інформацію про зобов’язання за податковою звітністю, термін сплати яких не настав.
У вкладці меню «Інфо» розміщено податковий календар, дані про отримані квитанції.
Вкладка меню «Облікові дані» надає можливість переглянути реєстраційні дані, дані про об’єкти та рахунки платника податків.
У вкладці меню «Накладні» — інформація про отримані та видані податкові накладні/розрахунки коригування за поточний та попередній місяць (останні 100 записів), дані аналітики — показники «D» та «P», критерії ризиковості, дані позитивної податкової історії (показники ППІ).
Вкладка СЕА ПДВ надає можливість отримати інформацію про суму, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН та суму залишку на Казначейському рахунку платника ПДВ.
Вкладка СЕА РПСЕ надає можливість отримати інформацію про суму, на яку платник податку має право зареєструвати акцизні накладні та суму залишку на Казначейському рахунку платника СЕА РПСЕ.


Підключення до сервісу «InfoTAX» можливе через месенджери  Telegram та Viber. Потрібно знайти InfoTAX (бот), в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації, скориставшись електронним цифровим підписом, або за допомогою послуги ID-банкінгу, який є
найпростішим способом  підключення для громадян та фізичних осіб-підприємців.


«InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг.


Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.

Начальник
Миколаївської ДПІ
ГУ ДПС у Львівській області Микола ФЕРЕНЦ