Здобувай нові знання у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості!!!

Бажаєте здобути нові знання, які однозначно вразять будь-якого роботодавця, та досягти майстерності в обраному ремеслі і стати неперевершеним у своїй справі? Тоді професійне навчання саме для вас!

Державна служба зайнятості пропонує професійне навчання, як безпосередньо на підприємстві, на замовлення роботодавця, так і у Центрах профтехосвіти. На сьогодні у системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти, які здійснюють професійну підготовку за 95 ліцензованими робітничими професіями. А громадяни, старше 45 років, для підвищення своєї конкурентоспроможності можуть отримати ваучер на навчання – фінансової підтримки від держави.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання в ЦПТО ДСЗ здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Навчання у ЦПТО – це:

– навчання у кваліфікованих викладачів, які мають відповідний практичний досвід та активну життєву позицію.

– навчання від 0,5 до 11,5 місяців, в залежності від обраного виду або професії.

– навчання за планами та програмами центрів, які розробляються на основі державних стандартів і погоджуються з роботодавцями.

– отримання документу державного зразка про присвоєння відповідної кваліфікації після закінчення навчання.

За додатковою інформацією звертайтеся до Миколаївської районної філії Львівського обласного центру зайнятості: м.Миколаїв, вул. І.Мазепи, 37 тел. (241) 52-009