Зміна тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, а також послуг з утримання будинків і споруд для споживачів с. Пісочна

ОГОЛОШЕННЯ

про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються
КП «РЖКП Розвадівської сільської ради Миколаївського району Львівської області» споживачам с. Пісочна Миколаївського району Львівської області.

Пропонується встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для споживачів с. Пісочна, з метою приведення їх до економічно-обґрунтованих витрат на виробництво та реалізацію цих послуг для споживачів с. Пісочна до розмірів, поданих у розрахунках, які додаються, у зв’язку зі зміною складових планової собівартості послуг, а саме: ростом, з 01.01.2021 р., мінімальної зарплати до 6 000 грн., згідно ЗУ «Про державний бюджет України на 2021 рік», що супроводжує ріст загального фонду оплати праці по підприємству на 20%, а відповідно і ріст податків (ЄСВ) на зарплату, а також ростом вартості ел. енергії на 37,5%, до 3,3099 грн.(з ПДВ) за 1 квт/год.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб приймаються з 20 січня 2021 р. до 17 00 год. 26 січня 2021 р. за адресою: с. Пісочна, вул. Шевченка, 114, Адміністрація КП «РЖКП Розвадівської сільської ради Миколаївського району Львівської області».