Зміна тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів с.Пісочна

ОГОЛОШЕННЯ

про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП «РЖКП» Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області споживачам с. Пісочна Стрийського району Львівської області.

Пропонується встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів с. Пісочна, з метою приведення їх до економічно-обґрунтованих витрат на виробництво та реалізацію цих послуг для споживачів с. Пісочна до розмірів, поданих у розрахунках, які додаються, у зв’язку зі зміною складових планової собівартості послуг, а саме: ростом, з 01.12.2021 р., мінімальної зарплати до 6 500 грн., згідно ЗУ «Про державний бюджет України на 2021 рік», що супроводжує ріст загального фонду оплати праці по підприємству на 8,3%, а відповідно і ріст податків (ЄСВ) на зарплату, а також ростом вартості ел. енергії на 68,1%, до 5,11 грн.(з ПДВ) за 1квт/год.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб приймаються з 05 січня 2022 р. до 17 00 год. 11 січня 2022 р. за адресою: с. Пісочна, вул. Шевченка, 114, Адміністрація КП «РЖКП» Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області.