Посилені карантинні обмеження: як працюють центри зайнятості?

            Через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, у Львові та області діють посилені карантинні обмеження.

Міський, міськрайонні центри зайнятості та філії Львівський обласний центр зайнятості прийом клієнтів із суворим дотриманням обмежувальних протиепідемічних правил і норм!!!

           Обслуговування відвідувачів здійснюється за наявністю засобів індивідуального захисту (масок) у працівників, пошуковців місця роботи та працедавців, з чітком дотриманням графіків прийому, без утворення черг .

            Реєстрація осіб з метою надання статусу безробітного та призначення допомоги з безробіття проводиться під час особистого✅ звернення безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості/філій ЛОЦЗ з дотриманням протиепідемічних вимог або дистанційно через портал державних послуг «Дія»✅ https://diia.gov.ua/ .

Детальна інструкція щодо процедури реєстрації – за посиланням https://bit.ly/3fgBJ7i ;

             Пошуковці роботи можуть отримати необхідну інформацію з питань працевлаштування в онлайн-режимі на офіційних інтернет-ресурсах державної служби зайнятості, зокрема сайтах «Єдине соціальне середовище» https://www.dcz.gov.ua, «Освітній портал» https://skills.dcz.gov.ua , «Профорієнтація та розвиток кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua , а також на вебсторінці Львівського обласного центру зайнятості https://lviv.dcz.gov.ua/ та профілі ЛОЦЗ у соціальній мережі «Фейсбук» https://bit.ly/39qHHyi.

             Працедавці мають змогу переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, подавати онлайн-звітність до центрів зайнятості про потребу в робочій силі, ознайомлюватися з актуальними резюме шукачів роботи, отримувати інформацію щодо інших послуг через електронний кабінет роботодавця https://www.dcz.gov.ua/cabinet .