Рекомендуємо перенести звернення до Центрів обслуговування платників, або спілкуватися з ДПС в режимі онлайн

Головне управління ДПС у Львівській області у зв’язку із складною епідемічною ситуацією в Україні та з метою профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування коронавірусом як працівників податкової, так і платників податків, наголошує, що актуальним залишається дистанційне спілкування з податковою службою.


Податкові органи рекомендують платникам податків утриматися від відвідування місць надання адміністративних послуг, в тому числі центрів обслуговування платників податків без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою платник податків планує звернутися до ЦОП та ДПІ, можливо вирішити дистанційно (онлайн), в тому числі і подання звітності.


У цьому вам може допомогти «Електронний кабінет платника», який поєднує в собі ряд можливостей та дає змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді; переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня); здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги, замовляти та отримувати адміністративні послуги, тощо в режимі онлайн. Крім того, через режим «Стан розрахунків з бюджетом» є можливість сплатити податки, збори, платежі, обравши на вибір одну з платіжних систем.


Цей сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС» або за посиланням  http://cabinet.tax.gov.ua.


Користуватись «Електронним кабінетом платника» може будь-яка особа, в тому числі громадяни, які бажають отримувати адміністративні послуги, здійснювати розрахунки з бюджетом, замовляти та отримувати довідки, звітувати в електронному вигляді не виходячи з дому.


Також можна скористатися «Єдиним вікном подання електронної звітності» ‒ спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням, яке розміщено на вебпорталі ДПС України (http://tax.gov.ua) у розділі «Головна/ Електронна звітність/ Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».


Відвідувачів ЦОП з питань надання адміністративних послуг, приймання звітності та надання інших послуг  приймають: у робочі дні з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю – до 15 год. 45 хв.).


З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Львівській області, інформаційними картками адміністративних послуг та зразками документів, необхідних для їх отримання, можна ознайомитись на субсайті Територіальних органів ДПС у Львівській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://lv.tax.gov.ua).


Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточення!


Контактні телефони для отримання адміністративних чи інших послуг, які надаються в ЦОП Львівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області,розміщено на головній сторінці субсайту Головного управління ДПС у Львівській області у розділі «Анонси» за посиланням: https://lv.tax.gov.ua/anonsi-ark/28657.html


Просимо дотримуватися правил протиепідемічної безпеки — носіння масок, дотримання дистанції, та користування санітайзерами.

Начальник Миколаївської ДПІ
ГУ  ДПС у Львівській області                                                                      Микола ФЕРЕНЦ