Чергове засідання сесії

24 січня 2019 року о 10:00 год у приміщення Розвадівської сільської ради відбудеться чергове засідання сесії.

Порядок денний:

 1. Звіт директора Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти та культури Розвадівської сільської ради (доповідач: Гаврильчак Р.Л.).
 2. Звіт головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Розвадівської сільської ради»  (Доповідач: МарцюнякО.О.).
 3. Про делегування кандидата для роботи у складі Госпітальної ради Львівського госпітального округу.
 4. Про затвердження графіку відпусток голови та секретаря Розвадівської сільської ради.
 5. Про участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки.
 6. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Розвадівської сільської ради.
 7. Про затвердження конкурсної документації та інші організаційні питання проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в селі Пісочна Миколаївського району Львівської області.
 8. Про внесення змін до показників сільського бюджету на 2019 рік.
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 11. Про виготовлення детального плану.
 12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання в оренду з метою будівництва сонячних та вітрових  електростанцій.
 13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
 14. Різне.